Language

Gry miejskie Gdańsk

 

Poprzez gry miejskie odkryj z nami niesamowitą historię Gdańska - miasta „Solidarności”, bursztynu i zamożnych hanzeatyckich kupców. Ponad tysiąc lat historii z tożsamością ukształtowaną pod wpływem różnych kultur.

Tu rozpoczęła się II wojna światowa oraz upadek komunizmu. To wszystko daje nam możliwość realizować gry miejskie z unikalnym, historycznym tłem. Chcesz zintegrować swoją grupę? Nasze gry miejskie to doskonały sposób na team building w lekkiej, zabawnej atmosferze.„Piraci z Gdańska”

POD PIRACKĄ BANDERĄ ODBIJASZ
ŚREDNIOWIECZNE DZIEŁO SZTUKI

A hoj! Jest rok 1473. Pod wodzą Pawła Beneke miałeś okazję odbyć długą i zakończoną sukcesem wyprawę na Anglię. Na Twoim podkładzie znalazł się niezwykle cenny obraz „Sąd Ostateczny” Hansa Memlinga. Dzisiaj – w Gdańsku, gdy przebudziłeś się po długiej żegludze, okazało się, że obraz zniknął.

Wyrusz w zaułki Głównego Miasta Gdańska na poszukiwanie zaginionego dzieła sztuki! A po drodze zapoznaj się z systemem miar, spotkaj krzykliwą przekupkę oraz słynącego ze swego fachu bursztynnika, złam tajny kod i pokrzep się złocistym trunkiem.


czas trwania:
2-4h
minimalna ilość graczy:
10-15
zamów:
gdansk@cityadventure.pl

„Tropy Solidarności”

DOŚWIADCZASZ NIEZWYKŁEJ ATMOSFERY
NA TERENIE NAJWIĘKSZEJ STOCZNI W POLSCE

D uch wolności, doki, żurawie, wciąż jeszcze żywy klimat PRL... Przekrocz most Na Ostrowiu i podążaj tropami NSZZ „Solidarność”! Poznaj codzienność lat ’60 XX w., zobacz panoramę nabrzeży przemysłowych i Głównego Miasta, odszukaj dawny warsztat Lecha Wałęsy.

W barze mlecznym posilisz się nieco, by potem móc bronić postulatów Solidarności i kolportować wolnościowe ulotki. Liczy się czas, spryt i odwaga!


czas trwania:
2-4h
minimalna ilość graczy:
10-15
zamów:
gdansk@cityadventure.pl

 

„Odkryj i-Gdańsk”

POZNAJESZ PIĘKNO STOLICY POMORZA
ZA POMOCĄ APLIKACJI DO GIER MIEJSKICH

 
 

Zabierz ekipę na kreatywny team building!

Możemy również przygotować dla Ciebie dedykowany scenariusz gry miejskiej i ją zrealizować! Oraz oprowadzić po Gdańsku – jego najważniejszych atrakcjach i mniej uczęszczanych zakątkach podczas interaktywnej wycieczki z przewodnikiem. Jest to opcja dla grup dużych, ale i dla tych poniżej 10 osób. Gry miejskie to doskonały sposób na team building w rozrywkowym wydaniu.

 

Skontaktuj się z nami

(+48) 511 048 448


 
 

     
    Call Now Button