Language

Gry miejskie Katowice

 

Czas na Katowice, gdzie bije serce Górnego Śląska! Dowiedz się, dlaczego uznawane są za „polskie Chicago”, ale przez kilka lat były też Stalinogrodem… Odkryj stare familoki w dzielnicy Nikiszowiec, gdzie górnicza historia przenika się ze współczesnym światkiem artystycznym.

Posmakuj modrej kapusty i wybornego piwa, pogodoj po ślunsku, zatańcz trojaka! Przed Tobą zadania, które ukażą Ci bogactwa i kontrasty Katowic
— wciąż mało znanej stolicy największego zagłębia przemysłowego Polski!
Wypróbuj nasze gry miejskie, które są doskonałym sposobem na integrację grupy i team building!

 


„Belle Epoque”

PODĄŻASZ PRZEZ EPOKĘ MASZYNY I PARY

H istoria Katowic sięga późnego średniowiecza, ale to XIX w. był przełomem w powstawaniu nowoczesnego ośrodka miejskiego. Zobacz, gdzie powstała pierwsza karczma, jak wprowadzano oświetlenie gazowe oraz którędy „szedł” wodociąg. Bądź uczestnikiem wydarzeń, które doprowadziły do rozbudowy miasta i zajęcia przez niego dominującej roli na Górnym Śląsku.

Pod okiem kolejarza zmierzysz się z XIX-wieczną biurokracją i wraz z sołtysem zaprojektujesz godło Katowic. Para w ruch!


czas trwania:
2-4h
minimalna ilość graczy:
10-15
zamów:
katowice@cityadventure.pl


„Złoto na Nikiszu”

WCHODZISZ W SKÓRĘ GÓRNIKA
I ZGARNASZ PODZIEMNĄ FORTUNĘ

D oświadcz katowickiej historii podczas tajnej gry na Nikiszowcu - klimatycznej, poniemieckiej dzielnicy górników sprzed 100 lat. Twój przyjaciel ukrył złoto wydobyte w kopalni Giesche.

Niestety Tadek zaginął, pozostawiając jedynie wskazówki… Podążaj za nimi i znajdź fortunę jako pierwszy! Czekają na Ciebie zadania górniczej kultury Śląska. Skosztuj lokalnych specjałów. W Szybie Wilson zrozum sztukę nowoczesną, a w bramach, zaułkach i lokalnych barach – wciągnij się w autentyczny klimat dzielnicy familoków.


czas trwania:
2-4h
minimalna ilość graczy:
10-15
zamów:
katowice@cityadventure.pl

 

„Odkryj i-Katowice”

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O MIEŚCIE
DZIĘKI PYTANIOM, QUIZOM I VIDEO

 
 

Gry miejskie by City Adventure
– przepis na indywidualnie dobrany team building!
Odkryj Katowice poprzez gry miejskie!

 
Nasze gry miejskie w Katowicach to nie tylko doskonała okazja do odkrycia ukrytych zakątków miasta, ale także wyjątkowy sposób na integrację i rozwijanie umiejętności współpracy w grupie. Uczestnicy podczas zabawy uczą się komunikacji, rozwiązywania problemów oraz pracy pod presją czasu, co ma bezpośrednie przełożenie na codzienne wyzwania zawodowe i prywatne.
Gry miejskie to także sposób na aktywne spędzenie czasu, co korzystnie wpływa na zdrowie fizyczne i psychiczne. Dynamiczne zadania i zagadki wymagają nie tylko sprytu, ale również ruchu, co jest idealnym połączeniem rozrywki i aktywności na świeżym powietrzu.

 

Team building w Katowicach: klucz do pracy zespołowej

Team building to kluczowy element budowania silnych i zgranych zespołów w każdej nowoczesnej organizacji. To proces, który ma na celu nie tylko integrację pracowników, ale również wzmacnianie relacji międzyludzkich, co jest fundamentem efektywnej współpracy. Regularnie organizowane działań team buildingowych pozwalają pracownikom lepiej się poznać, co przekłada się na wzrost zaufania i otwartości w komunikacji.
Skuteczny team building prowadzi do lepszego rozumienia indywidualnych ról w zespole, pomaga w identyfikacji mocnych stron kolegów i koleżanek z pracy, a także uczy, jak te atuty wykorzystać w realizacji wspólnych celów. Dzięki temu zespoły pracują efektywniej, co bezpośrednio wpływa na wyniki firmy. Wypróbuj team building w postaci gry miejskiej w Katowicach!

Zapytaj również o scenariusze szyte na miarę! Tworzymy także gry miejskie o indywidualnym przebiegu dopasowanym do oczekiwań konkretnej grupy. To doskonały sposób na team building – integrację towarzystwa.

 

Skontaktuj się z nami

(+48) 511 048 448


 
 

     
    Call Now Button