Language
 

Daj się wkręcić w rytm Krakowa, miasta królów, kupców i współczesnych artystów. Razem z nami poczujesz miejscowy folklor, przemierzysz owiane legendą zakamarki i poznasz hebrajski alfabet. Obejrzysz panoramę miasta, wychwycisz jego klimat.„Królewskie Miasto”

WYRUSZASZ DO NADWIŚLAŃSKIEJ KRAINY
Z WIEKÓW ŚREDNICH

P oczuj zapach bogatej historii Krakowa. Poznaj jego mieszkańców - Piastów i Jagiellonów. W Collegium Maius pomóż żakowi zdać egzamin z łaciny, wytarguj korzystną cenę luksusowych towarów u przekupki, zatańcz w rytm średniowiecznej muzyki i odkryj niewidoczne na pierwszy rzut oka detale Głównego Rynku.

Lokalny browarnik poczęstuje Cię kuflem złotego napitku, a artysta zaprosi do współtworzenia małych dzieł sztuki. Stary Kraków zaprasza do wspólnej przygody!


czas trwania:
2-4h
minimalna ilość graczy:
10-15
zamów:
krakow@cityadventure.pl

„Magiczna Dzielnica”

PODRÓŻUJESZ W CZASIE, POZNAJĄC INTRYGUJĄCE ZAKAMARKI KAZIMIERZA

D oświadcz niebanalnej atmosfery Magicznej Dzielnicy, która niegdyś była odrębnym od Krakowa miastem. Poznaj jej dzieje - od romańskiej rotundy na Skałce przez powstanie dzielnicy żydowskiej do czasów II wojny światowej. Odtwórz dawny nurt Starej Wisły i zagraj z przedsiębiorczym Żydem.

Młodopolski dekadent poczęstuje Cię kieliszkiem absyntu, a miejscowy street food oczaruje fuzją smaków. Skocz na Kazimierz!


czas trwania:
2-4h
minimalna ilość graczy:
10-15
zamów:
krakow@cityadventure.pl

 

„Odkryj i-Kraków”

PRZEMIERZASZ KRAKÓW PRZY POMOCY
ZASKAKUJĄCEJ APLIKACJI

 

W Krakowie organizujemy również wycieczki z przewodnikiem, podczas których na pewno nie będziesz się nudzić! Doskonale sprawdzają się jako propozycja dla grup poniżej 10 osób lub alternatywa do gier miejskich.
Zapytaj również o gry miejskie dla dzieci i młodzieży oraz scenariusze szyte na miarę!

 

Skontaktuj się z nami

(+48) 511 048 448


 
 

 
Call Now Button