Language
 

Daj się wkręcić w rytm Krakowa, miasta królów, kupców i współczesnych artystów. Razem z nami poczujesz miejscowy folklor, przemierzysz owiane legendą zakamarki i poznasz hebrajski alfabet. Obejrzysz panoramę miasta, wychwycisz jego klimat. Wszystko to atrakcje, które zapewniają nasze gry miejskie. Zatem jeśli chcesz zintegrować swoją grupę (to doskonały sposób na atrakcyjny team building), zapraszamy do kontaktu!„Królewskie Miasto”

WYRUSZASZ DO NADWIŚLAŃSKIEJ KRAINY
Z WIEKÓW ŚREDNICH

P oczuj zapach bogatej historii Krakowa. Poznaj jego mieszkańców - Piastów i Jagiellonów. W Collegium Maius pomóż żakowi zdać egzamin z łaciny, wytarguj korzystną cenę luksusowych towarów u przekupki, zatańcz w rytm średniowiecznej muzyki i odkryj niewidoczne na pierwszy rzut oka detale Głównego Rynku.

Lokalny browarnik poczęstuje Cię kuflem złotego napitku, a artysta zaprosi do współtworzenia małych dzieł sztuki. Stary Kraków zaprasza do wspólnej przygody!


czas trwania:
2-4h
minimalna ilość graczy:
10-15
zamów:
krakow@cityadventure.pl

„Magiczna Dzielnica”

PODRÓŻUJESZ W CZASIE, POZNAJĄC INTRYGUJĄCE ZAKAMARKI KAZIMIERZA

D oświadcz niebanalnej atmosfery Magicznej Dzielnicy, która niegdyś była odrębnym od Krakowa miastem. Poznaj jej dzieje - od romańskiej rotundy na Skałce przez powstanie dzielnicy żydowskiej do czasów II wojny światowej. Odtwórz dawny nurt Starej Wisły i zagraj z przedsiębiorczym Żydem.

Młodopolski dekadent poczęstuje Cię kieliszkiem absyntu, a miejscowy street food oczaruje fuzją smaków. Skocz na Kazimierz!


czas trwania:
2-4h
minimalna ilość graczy:
10-15
zamów:
krakow@cityadventure.pl

 

„Odkryj i-Kraków”

PRZEMIERZASZ KRAKÓW PRZY POMOCY
ZASKAKUJĄCEJ APLIKACJI

 

Gry miejskie – doskonały sposób na team building!


W Krakowie organizujemy również wycieczki z przewodnikiem, podczas których na pewno nie będziesz się nudzić! Doskonale sprawdzają się jako propozycja dla grup poniżej 10 osób lub alternatywa do gier miejskich.
Zapytaj również o gry miejskie dla dzieci i młodzieży oraz scenariusze team building szyte na miarę!
 

Skontaktuj się z nami

(+48) 511 048 448


 
 

 
Call Now Button