Language

O nas

Doświadczenie

GRY MIEJSKIE REALIZUJEMY
OD 2009 ROKU

P ierwsze kroki stawialiśmy w Warszawie. Jako Adventure Warsaw zrealizowaliśmy ponad tysiąc gier miejskich! Lubimy wyzwania, stąd szeroki przekrój naszych realizacji. Merytoryczny i geograficzny.

Ojcem koncepcji jest Rafał, który jako początkujący urbanista zaczął drążyć, szukać i szperać, i tak odkrył na nowo rodzinne miasto i bezgranicznie zakochał się w Warszawie! Musiał dać o tym znać światu, i właśnie tak to wszystko się zaczęło…

Dziś nasza drużyna składa się z młodych i doświadczonych twórców gier miejskich, koordynatorów lokalnych, animatorów, kierowców i przewodników, którzy z radością dzielą się swoją pasją, pracując nad ciągle nowymi pomysłami!

 

Poznaj nasz zespół!


 

Rafał i Marta

– MAŁŻONKOWIE ZAŁOŻYCIELE

O boje zakochani w Warszawie, przyznają, że jest to związek, trudny i wymagający. Stolica łatwa nie jest, ale są dla niej wyrozumiali, bo w końcu sporo przeżyła. A jak się to wszystko zaczęło? Z Martą poznali się na kursie przewodników warszawskich. Już wtedy Rafał był w posiadaniu swojej pierwszej Nyski. Razem ruszyli we wspólną podróż, do której zapraszają każdego, kto chce poznać prawdziwą Warszawę i inne miasta Polski

Karolina

– KOBIETA PRACUJĄCA

Ż adnej pracy się nie boi! Im większa i bardziej skomplikowana impreza, tym lepiej! Nie znosi, jak nic się nie dzieje – potrzebuje pracy by żyć. Karolina uwielbia Warszawę, jej kontrasty i historię, ale najbardziej gra jej w duszy stołeczna Praga, trochę poza utartymi szlakami, ale zdecydowanie warta przekroczenia rzeki. Karolina to konkretna kobieta z prawej strony Wisły!

Julia

– WULKAN ENERGII

Ż Jej żywiołem jest kreacja, bez granic. Twórczych czy geograficznych. Realizuje imprezy w Warszawie oraz w wielu innych miastach i miejscach Polski. To piękny umysł, pracujący stale na wysokich obrotach, łączący rozrzucone elementy w wybitnie spójną całość. Dopieszcza szczegóły, by każda realizacja była doskonała. Rzuca na szalę wszystkie swoje umiejętności, by klienci oraz wszyscy biorący udział w naszych imprezach byli zadowoleni.

Iwona

– SIŁA SPOKOJU

S ystematyczna, uważna, konsekwentna. Każdy szczegół ma pod lupą. Jest gwarancją tyleż dokładnej, co twórczej realizacji każdej imprezy. Imprezy niepozbawionej jej osobistego ciepła i uroku. Iwona z radością zadba o dobre samopoczucie i satysfakcję każdego uczestnika, pozostawiając go w przeświadczeniu wyjątkowości projektu, w którym brał udział.

Tomek

– PRAWDZIWY PARTNER

Z awsze realizuje swoje biznesowe i życiowe credo: „Wielu mówi, że wszystko jest możliwe, ja robię po prostu to, co jest możliwe, tu i teraz”. Partnerskie, uczciwe i odpowiedzialne podejście w życiu zawodowym, to rdzeń jego profesjonalnej filozofii. Pasjonat wszystkiego co wyjątkowe między Bałtykiem i Tatrami, rozważny sprzedawca marzeń, obecny od ponad 30 lat w szeroko rozumianej branży MICE.

 

Klienci

Nasi klienci to przede wszystkim firmy i instytucje oraz agencje eventowe.
Zaufali nam m.in.:


 
logo1_cola
logo1_defacto
logo1_bo
logo1_johnson
logo1_nestle
logo1_sinant
rovia
jli
intel
xtream
shneider
oriflame
affecto
microsoft
rtb
empik
link4
pkp
logo1_warta
logo1_ikea
logo1_awiwa
logo1_eris
logo1_walk
logo1_orion
roche
mazurkas
ebs
akzo
scandi
nask
totalizator
f-c
pwc
mea
mars
marie
 

Skontaktuj się z nami

(+48) 511 048 448


 
 

     
    Call Now Button