Language

Gry miejskie Poznań

 

Zabierz się z nami w podróż w czasie po najciekawszych momentach w historii Poznania! Poznasz lokalną gwarę i cofniesz się do korzeni polskiej państwowości.

Posmakujesz słynnych rogali świętomarcińskich i spotkasz browarnika, który od 700 lat trudni się w Poznaniu tym przyjemnym zawodem! Poznasz legendę poznańskich koziołków, rozszyfrujesz fasadę słynnego ratusza!

To wszystko oferują nasze gry miejskie, które pozwolą Ci przyjemnie spędzić czas ze znajomymi lub będą doskonałym sposobem na skutecznym team building firmowego zespołu.

 


„Misja Poznań”

PRZEMIERZASZ SZLAKI STAREGO MIASTA I OKOLIC

P oznasz zróżnicowaną historię Poznania podaną na wesoło przez lokalnych aktorów żywcem wyciągniętych z minionych epok. Będziesz degustować browar i słynne świętomarcińskie rogale, sprawdzisz swoją spostrzegawczość i złamiesz kod! Spotkasz się z Bamberką i uwolnisz koziołki. Poznań kryje w sobie niesamowite historie: od początków Państwa Polskiego aż po wydarzenia z 1956 r. Daj się porwać w niesamowitą podróż w czasie!


czas trwania:
2-4h
minimalna ilość graczy:
10-15
zamów:
poznan@cityadventure.pl

 

„Odkryj i-Poznań”

TKANKA MIEJSKA TO SKARBNICA ZAGADEK,
KTÓRE MASZ OKAZJĘ ROZWIKŁAĆ

 
 

Dobra zabawa czy team building? Nasze gry miejskie dostarczą Ci obu!

Szukasz sposobu na atrakcyjny i skuteczny team building? Wypróbuj nasze gry miejskie! Poza naszymi wiodącymi scenariuszami możemy zaproponować:

 

  • napisanie i przeprowadzenie gry miejskiej na specjalne zamówienie
  • wycieczkę z przewodnikiem i unikalnym programem, np.: „Poznaj Poznań, tej!”, „Smaki Poznańczyka”, „Okiem Poznańczyka”, „Czarodziejski Poznań” (są to opcje dla grup 5-40-osobowych, wycieczki trwają od 3 o 4 godzin)
 

Skontaktuj się z nami

(+48) 511 048 448


 
 

 
Call Now Button