Language

Poznań

 

Zabierz się z nami w podróż w czasie po najciekawszych momentach w historii Poznania! Poznasz lokalną gwarę i cofniesz się do korzeni polskiej państwowości.

Posmakujesz słynnych rogali świętomarcińskich i spotkasz browarnika, który od 700 lat trudni się w Poznaniu tym przyjemnym zawodem! Poznasz legendę poznańskich koziołków, rozszyfrujesz fasadę słynnego ratusza!

 


"Odkryj Poznań"

PRZEMIERZASZ SZLAKI STAREGO MIASTA I OKOLIC

P oznasz zróżnicowaną historię Poznania podaną na wesoło przez lokalnych aktorów żywcem wyciągniętych z minionych epok. Będziesz warzyć browar, dokonasz degustacji słynnych rogali, sprawdzisz swoją spostrzegawczość i złamiesz kod! Poznań kryje w sobie niesamowite historie: od początków Państwa Polskiego aż po wydarzenia z 1956 r. Daj się porwać w niesamowitą podróż w czasie!


czas trwania:
2-4h
zamów:
poznan@cityadventure.pl

"Precz z komuną"

WSPIERASZ ROBOTNICZĄ MANIFESTACJĘ


S taniesz na czele strajków z 1956 r. Twoim zadaniem będzie zdobycie towarów deficytowych w tym trudnym momencie historii Poznania. Spotkasz najróżniejsze postaci z czasów PRL, przemierzysz miasto w poszukiwaniu niezbędnych artykułów i poczujesz na własnej skórze klimat tamtych lat!


czas trwania:
2-4h
zamów:
poznan@cityadventure.pl

(+48) 511 048 448


Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej...