Language

Gry miejskie Poznań

 

Zabierz się z nami w podróż w czasie po najciekawszych momentach w historii Poznania! Poznasz lokalną gwarę i cofniesz się do korzeni polskiej państwowości.

Posmakujesz słynnych rogali świętomarcińskich i spotkasz browarnika, który od 700 lat trudni się w Poznaniu tym przyjemnym zawodem! Poznasz legendę poznańskich koziołków, rozszyfrujesz fasadę słynnego ratusza!

To wszystko oferują nasze gry miejskie, które pozwolą Ci przyjemnie spędzić czas ze znajomymi lub będą doskonałym sposobem na skutecznym team building firmowego zespołu.

 


„Misja Poznań”

PRZEMIERZASZ SZLAKI STAREGO MIASTA I OKOLIC

P oznasz zróżnicowaną historię Poznania podaną na wesoło przez lokalnych aktorów żywcem wyciągniętych z minionych epok. Będziesz degustować browar i słynne świętomarcińskie rogale, sprawdzisz swoją spostrzegawczość i złamiesz kod! Spotkasz się z Bamberką i uwolnisz koziołki. Poznań kryje w sobie niesamowite historie: od początków Państwa Polskiego aż po wydarzenia z 1956 r. Daj się porwać w niesamowitą podróż w czasie!


czas trwania:
2-4h
minimalna ilość graczy:
10-15
zamów:
poznan@cityadventure.pl

 

„Odkryj i-Poznań”

TKANKA MIEJSKA TO SKARBNICA ZAGADEK,
KTÓRE MASZ OKAZJĘ ROZWIKŁAĆ

 
 

Poznaj gry miejskie w Poznaniu!

 

Gry miejskie w Poznaniu to fascynujący sposób na odkrywanie tego bogatego historycznie miasta, który łączy edukację z zabawą. Uczestnicy mają okazję zgłębiać historię, kulturę i tradycje Poznania, co czyni te gry nie tylko formą rozrywki, ale także narzędziem edukacyjnym.

Podczas gry, uczestnicy zwiedzają mniej znane zakątki miasta, ucząc się o jego przeszłości i teraźniejszości. Dzięki temu, gry te są doskonałą okazją do integracji grupowej, rozwijają umiejętności komunikacji i współpracy. Dodatkowo, aktywny sposób spędzania czasu na świeżym powietrzu korzystnie wpływa na samopoczucie uczestników, dodając energii i poprawiając nastrój.


Team building - Poznań

Team building realizowany poprzez gry miejskie kładzie nacisk na rozwijanie umiejętności pracy zespołowej i komunikacyjnych. Dzięki wspólnym zadaniom i wyzwaniom, uczestnicy uczą się, jak ważna w efektywnej pracy zespołowej jest dobra komunikacja i wzajemne zrozumienie.

Gry miejskie stają się więc platformą do budowania silnych, skutecznych zespołów, co przekłada się na poprawę efektywności pracy i lepsze relacje międzyludzkie. Uczestnicy doświadczają, jak ważne są współdziałanie i wzajemne wsparcie w osiąganiu wspólnych celów, co jest kluczowe zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.


Dobra zabawa czy team building? Nasze gry miejskie dostarczą Ci obu!

Szukasz sposobu na atrakcyjny i skuteczny team building? Wypróbuj nasze gry miejskie! Poza naszymi wiodącymi scenariuszami możemy zaproponować:

  • napisanie i przeprowadzenie gry miejskiej na specjalne zamówienie
  • wycieczkę z przewodnikiem i unikalnym programem, np.: „Poznaj Poznań, tej!”, „Smaki Poznańczyka”, „Okiem Poznańczyka”, „Czarodziejski Poznań” (są to opcje dla grup 5-40-osobowych, wycieczki trwają od 3 o 4 godzin)
 

Skontaktuj się z nami

(+48) 511 048 448


 
 

     
    Call Now Button