Language
 

Zabierz się z nami w podróż w czasie po najciekawszych momentach w historii Poznania! Poznasz lokalną gwarę i cofniesz się do korzeni polskiej państwowości.

Posmakujesz słynnych rogali świętomarcińskich i spotkasz browarnika, który od 700 lat trudni się w Poznaniu tym przyjemnym zawodem! Poznasz legendę poznańskich koziołków, rozszyfrujesz fasadę słynnego ratusza!

 


„Misja Poznań”

PRZEMIERZASZ SZLAKI STAREGO MIASTA I OKOLIC

P oznasz zróżnicowaną historię Poznania podaną na wesoło przez lokalnych aktorów żywcem wyciągniętych z minionych epok. Będziesz degustować browar i słynne świętomarcińskie rogale, sprawdzisz swoją spostrzegawczość i złamiesz kod! Spotkasz się z Bamberką i uwolnisz koziołki. Poznań kryje w sobie niesamowite historie: od początków Państwa Polskiego aż po wydarzenia z 1956 r. Daj się porwać w niesamowitą podróż w czasie!


czas trwania:
2-4h
minimalna ilość graczy:
10-15
zamów:
poznan@cityadventure.pl

 

„Odkryj i-Poznań”

TKANKA MIEJSKA TO SKARBNICA ZAGADEK,
KTÓRE MASZ OKAZJĘ ROZWIKŁAĆ

 
 

Poza naszymi wiodącymi scenariuszami możemy zaproponować:

 

  • napisanie i przeprowadzenie gry miejskiej na specjalne zamówienie
  • wycieczkę z przewodnikiem i unikalnym programem, np.: „Poznaj Poznań, tej!”, „Smaki Poznańczyka”, „Okiem Poznańczyka”, „Czarodziejski Poznań” (są to opcje dla grup 5-40-osobowych, wycieczki trwają od 3 o 4 godzin)
 

Skontaktuj się z nami

(+48) 511 048 448


 
 

 
Call Now Button