Language

Gry miejskie Toruń

 

Odkryj słynne miasto piernika, Kopernika i Krzyżaka! Poznaj wspaniałą gotycką architekturę Torunia i wykonaj nietuzinkowe zadania, które przybliżą Ci historię tego miasta.
Wypróbuj skuteczny team building przez zabawę – zagraj w nasze gry miejskie!


„Misja Milionera”

POMNAŻASZ MAJĄTEK SWOJEGO RODU
I DOSTĘPUJESZ ZASZCZYTU HANDLU Z EUROPĄ

N ależysz do jednego z najbogatszych rodów kupieckich w średniowiecznym Toruniu. Niedługo miasto wstępuje do Wielkiej Hanzy. Spróbuj przekonać przedstawicieli poszczególnych stanów i zawodów w mieście, aby wskazały Cię jako jednego z najlepszych i najgodniejszych.

Kat Miłosz wprowadzi Cię w tajniki swojego prestiżowego fachu, Mikołaj Kopernik pokaże Ci to, co na niebie, karczmarz uraczy Cię lokalną naleweczką, a przekupka – potokiem słów i zadań. Poznasz także toruńskie legendy i Aleję Giermków!


czas trwania:
2-4h
minimalna ilość graczy:
10-15
zamów:
torun@cityadventure.pl


„Odkryj i-Toruń”

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O MIEŚCIE
PODCZAS GRY MIEJSKIEJ NA IPADZIE

W ciel się w rolę odkrywcy miejskich zagadek! Twoja drużyna na czas gry otrzyma iPada ze specjalnie sprofilowaną pod urządzenia mobilne aplikacją do gier miejskich. Kliknij w mapę i rusz w miasto - samemu wyznacz swoją trasę. Od Ciebie zależy, ile puzzli ułożysz, quizów rozwiążesz, dopasujesz par.

Toruń nie będzie miał przed Tobą tajemnic! Odwiedź najciekawsze miejsca w mieście, w którym pachnie piernikiem i gotyk jest na dotyk.


czas trwania:
2-3h
minimalna ilość graczy:
10-15
zamów:
torun@cityadventure.pl
 

Gry miejskie – dobra zabawa i team building w jednym!

Zabierz swoją grupę na wspólną przygodę – jesteśmy przekonani, że nasze gry miejskie to jedna z najlepszych opcji, jeśli chodzi o team building. W Toruniu stworzymy też da Ciebie dedykowany scenariusz gry miejskiej – jaki tylko chcesz!
 

Skontaktuj się z nami

(+48) 511 048 448


 
 

     
    Call Now Button