Language

Toruń

 

Odkryj słynne miasto piernika, Kopernika i Krzyżaka! Poznaj wspaniałą gotycką architekturę Torunia i wykonaj nietuzinkowe zadania, które przybliżą Ci historię tego miasta.

 

Krzywa Wieża, Żywe Muzeum Piernika, nalewki od mistrza Hieronima oraz dawka astronomii od samego Kopernika to tylko niektóre doświadczenia, które czekają na Ciebie w Toruniu. Na trasie spotkasz również postaci z dawnych epok, które w starodawnym języku opowiedzą Ci ciekawe historie. Poczuj wraz z nami to niesamowite i autentyczne miasto! Wciągnij się do gry!"Odkryj Toruń"

ZDOBYWASZ SKŁADNIKI I TWORZYSZ NAJPOTĘŻNIEJSZY ELIKSIR

T en możliwy jest do zrobienia tylko przy zachowaniu odpowiednich proporcji i składników. Ale niełatwo je pozyskać! Cofnij się w czasie i wykonaj najróżniejsze zadania.

Omiń groźnego Krzyżaka, przechodząc przez fosę, spotkaj kata, który pogubił się w swoich narzędziach tortur, zbuduj przyrząd astronomiczny z samym Kopernikiem, upiecz pierniki i popij je najlepszą nalewką od samego mistrza Hieronima. Zapraszamy do niezwykłej podróży w czasie i przestrzeni!


czas trwania:
2-4h
zamów:
torun@cityadventure.pl

(+48) 511 048 448


Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej...