Language

Gry miejskie Warszawa


Znajomość miasta, pasja do Warszawy, wieloletnie doświadczenie przy organizacji wycieczek oraz zaangażowani aktorzy pozwalają nam tworzyć niezapomniane gry miejskie. Nasze scenariusze wyciskają wszystko co najlepsze z historii i przestrzeni Warszawy. Dawkę realizmu zawdzięczamy także doskonałym aktorom, gotowym wcielić się w rolę o każdej porze dnia. Zbierz swoją drużynę i zmierz się z zadaniami! Taka przygoda to doskonały sposób na atrakcyjny team building.„Klucz do Warszawy!”

EKSPLORUJESZ UNIKALNE
I RÓŻNORODNE ZAKAMARKI ŚRÓDMIEŚCIA

P oznaj Warszawę od serca, czyli zrozum jaka była kiedyś i jak zmienia się dzisiaj. Jacy są Warszawiacy? Przekonaj się o tym, wyruszając w misję odnalezienia klucza do miasta.

Rozpocznij od wizyty u lokalnego rzemieślnika, kontynuuj wjazdem na XXX piętro PKiN, ugotuj pierogi i zatańcz polski taniec narodowy w parku. Poczujesz energię miasta, poznasz jego historię i ukryte miejsca oraz przede wszystkim zintegrujesz się z zespołem!


czas trwania:
2-4h
minimalna ilość graczy:
10-15
zamów:
warszawa@cityadventure.pl

„200 % normy”

ODKRYWASZ PRASKIE KLIMATY
I ZDOBYWASZ TOWARY DEFICYTOWE

B iegnij po kartkę, dają dziś mięso! Ale zaraz… najpierw spróbuj ograć warszawskiego cwaniaka w karty. Trzymaj sztamę z praską ferajną, paraduj w jedynym w swoim rodzaju naszyjniku z papieru toaletowego, skocz na lornetę z meduzą, by mieć potem wenę podczas układania przemówienia wraz z Żoną Dyrektora. Te wszystkie przygody czekają na Ciebie na warszawskiej Pradze.


czas trwania:
2-4h
minimalna ilość graczy:
10-15
zamów:
warszawa@cityadventure.pl

 

„Sekrety Dawnej Warszawy”

PRZENOSISZ SIĘ W CZASIE DO XVIII W.

 


„Szemrana Warszawa”

KOMPLETUJESZ POSZLAKI
I ODBIJASZ ŁUP SZCZWANYM RABUSIOM

W 1920 r. dwóch kasiarzy podkopało się do sejfu Banku „Wilhelm Landau” przy ul. Senatorskiej i obrabowało blisko setkę skrytek depozytowych. Twoją misją jest zlokalizowanie miejsca, w którym rabusie ukryli zrabowany skarb.

To pewnie gdzieś w okolicach Starego Miasta. Spotkajcie Tatę Tasiemkę, który trząsł kiedyś całym Karcelakiem, zaśpiewajcie przedwojenne szlagiery, uzupełnijcie Kurier Warszawski, dedukujcie z herbów, map i szyfrowanych listów!


czas trwania:
2-4h
minimalna ilość graczy:
10-15
zamów:
warszawa@cityadventure.pl

„Odkryj i-Warszawę”

NOWOCZESNY POMYSŁ NA GRĘ MIEJSKĄ

C zyli mobilna aplikacja z mapą i zadaniami. Wyrusz w miasto
– przed Tobą pula wyzwań typu puzzle, połącz pary, quiz, video, słowa pokrewne… Zwiedzaj Śródmieście i Starówkę Warszawy, dowiedz się wielu ciekawostek, poznaj Warszawę i baw się dobrze! To Ty decydujesz, jaką taktykę obierzesz, do jakich zadań dotrzesz i czy uzbierasz więcej punktów niż pozostałe drużyny.


czas trwania:
2-3h
minimalna ilość graczy:
10-15
zamów:
warszawa@cityadventure.pl

 

„Amazing Race”

BIERZESZ UDZIAŁ W PEŁNYM WRAŻEŃ WYŚCIGU
W ŚRÓDMIEŚCIU WARSZAWY!

 
 

Korzyści z udziału w grach miejskich

 

W rytmie pulsującej Warszawy, uczestnicy gier miejskich odkrywają nie tylko ukryte historie stolicy, ale także nowe perspektywy i punkty widzenia na otaczającą ich rzeczywistość. Udział w grach miejskich to nie tylko świetna zabawa, ale także okazja do odkrywania nieznanych zakątków miasta, kształtowania umiejętności pracy w zespole oraz stawiania czoła wyzwaniom, które rozwijają nasze umiejętności logicznego myślenia i kreatywności.

Nasze gry miejskie w Warszawie to niepowtarzalne przygody, w trakcie których uczestnicy mają okazję zgłębiać tajemnice stolicy, łącząc wiedzę historyczną z nowoczesnymi technologiami. Ponadto, takie aktywności sprzyjają integracji społecznej, promują zdrową rywalizację oraz uczą planowania i strategii.


Gry miejskie City Adventure – doskonały sposób na team building!

Team building - czym jest i dlaczego jest tak ważny? Team building to proces budowania i wzmacniania relacji między członkami zespołu, mający na celu poprawę komunikacji, zwiększenie zaufania i lepsze zrozumienie indywidualnych mocnych stron każdego z uczestników. Wspólne zadania, wyzwania i problemy do rozwiązania, które pojawiają się podczas naszych warszawskich gier miejskich, sprzyjają zacieśnieniu więzi i lepszemu zrozumieniu funkcjonowania zespołu.

Regularne trenowanie team buildingu przyczynia się do zwiększenia efektywności pracy, poprawy atmosfery w zespole i wzmocnienia poczucia przynależności do grupy. W dzisiejszym środowisku pracy, gdzie relacje międzyludzkie odgrywają kluczową rolę, nie można lekceważyć znaczenia dobrze zaplanowanych działań team buildingowych. Zainteresował Cię team building w Warszawie? Zapraszamy do rezerwowania udziału w naszych grach miejskich w stolicy!


Jeśli zależy Ci na zintegrowaniu grupy, postaw na team building na wesoło – czyli nasze autorskie gry miejskie.

Poza gotowymi scenariuszami gier miejskich w Warszawie możemy zaproponować Ci jeszcze:

  • grę miejską dla dzieci i młodzieży „Tajemnice Starego Miasta”
  • wizytę w naszym Muzeum Życia w PRL przy ul. Pięknej 28/34
  • szeroki wachlarz wycieczek z przewodnikiem: Nyską 522, retro busem „Ogórkiem”, pieszo…
  • scenariusz gry miejskiej szyty na miarę!
 

Skontaktuj się z nami

(+48) 511 048 448


 
 

     
    Call Now Button