Language

Gry miejskie Wrocław

 

Odkryj miasto czterech kultur i niesamowitych historii sięgających X w. Nasze gry miejskie pozwolą Ci w interaktywny sposób przeskoczyć przez najróżniejsze etapy w historii Wrocławia. Zbierz ekipę i wypróbuj oryginalny sposób na team building!

 

Na Ostrowie Tumskim cofniesz się do średniowiecznych początków miasta, w dzielnicy 4 wyznań odnajdziesz ukrytą synagogę, w dawnym spotkasz kata, a w Spiżu zasmakujesz najlepszego piwa warzonego na miejscu. Poszukasz także słynnych krasnali. To tylko niektóre zadania, które czekają na Ciebie we Wrocławiu... Zapraszamy do gry!

 


„Misja Wrocław”

PRZEMIERZASZ NAJATRAKCYJNIEJSZE MIEJSCA WROCŁAWIA W POSZUKIWANIU PRZYGODY

W obrębie okolonym miejską fosą i wijącą się Odrą zajrzysz na dziedziniec Synagogi pod Białym Bocianem, a następnie za winklem przeskoczysz w czasy PRL i rozwiążesz quiz w Galerii Neonów, by następnie wesprzeć Pomarańczową Alternatywę. Odwiedzisz ulicę Jatki, gdzie czekać będzie na Ciebie zadanie manualne, a w dawnym więzieniu staniesz oko w oko z katem.

Jaś i Małgosia czekać będą na Ciebie niezmiennie w tym samym miejscu, podobnie jak wrocławskie krasnale. Mapy w dłoń i do dzieła!


czas trwania:
2-4h
minimalna ilość graczy:
10-15
zamów:
wroclaw@cityadventure.pl

„Złoto Wrocławia”

WYRUSZASZ W DETEKTYWISTYCZNĄ
PODRÓŻ W CZASIE

S próbuj rozwiązać jedną z największych zagadek w historii Polski! Pod koniec 1944 r. lub na początku 1945 r., gdy front wschodni zbliżał się do Wrocławia, 7 ton depozytów z wrocławskiego banku zostało zabranych i wywiezionych. Podobno wszystko odjechało Złotym Pociągiem, ale czy na pewno?

Przed wejściem do Ossolineum spotkasz archeologa, który naprowadzi Cię na właściwy trop, w jednym z zaułków porozmawiasz z miejscowym cwaniakiem, zasięgniesz też języka w lokalnej karczmie. Podążaj za wskazówkami!


czas trwania:
2-4h
minimalna ilość graczy:
10-15
zamów:
wroclaw@cityadventure.pl

 

„Odkryj i-Wrocław”

W NOWOCZESNY, INTERAKTYWNY SPOSÓB!

 
 

Gry miejskie: pomysł na spędzenie czasu ze znajomymi, dobra zabawa i efektywny team building!

Dawaj z nami na spacer! Organizujemy również wycieczki z przewodnikiem po Wrocławiu – dla grup poniżej i powyżej 10 osób oraz gry miejskie dla dzieci i młodzieży „Tajemnice Wrocławia”. A gdyby zaszła taka potrzeba… piszemy dedykowane scenariusze gier miejskich i realizujemy je, by uczynić team building jeszcze bardziej atrakcyjnym. Chętnie zmierzymy się z każdym pomysłem!
 

Skontaktuj się z nami

(+48) 511 048 448


 
 

 
Call Now Button