Language

Wrocław

 

Odkryj miasto czterech kultur i niesamowitych historii sięgających X w. Gra miejska pozwoli Ci w interaktywny sposób przeskoczyć przez najróżniejsze etapy w historii Wrocławia.

 

Na Ostrowie Tumskim cofniesz się do średniowiecznych początków miasta, w dzielnicy 4 świątyń odnajdziesz ukrytą synagogę, w dawnym więzieniu kat zakuje Cię w dyby, a w Spiżu zasmakujesz najlepszego piwa warzonego na miejscu. Poszukasz także słynnych krasnali. To tylko niektóre zadania, które czekają na Ciebie we Wrocławiu... Zapraszamy do gry!

 


"Odkryj Wrocław"

NIESTANDARDOWA PODRÓŻ W CZASIE

R ozpoczynamy grę w dzielnicy 4 świątyń. Po odkryciu synagogi, przeskoczysz w czasie aż do PRL, bo za winklem czeka na Ciebie Muzeum Neonów na świeżym powietrzu. Ale uważaj, bo za chwilę weźmiesz udział w "Bitwie Wrocławskiej" z roku 1982, poszukując miejsc słynnych strajków robotników.

Na szczęście odnalezione kartki na mięso pomogą Ci cało wyjść z opresji. Po ich wymianie na coś mocniejszego natkniesz się nagle na średniowiecznego kata i słynne jatki, gdzie czekać na Ciebie będą warsztaty u artysty. Skacząc przez najróżniejsze epoki poczujesz klimat miasta i zrozumiesz jego niełatwą historię!


czas trwania:
2-4h
zamów:
wroclaw@cityadventure.pl

"Precz z komuną"

STAJESZ NA CZELE MANIFESTACJI ROBOTNICZYCH Z ROKU 1982

J est sam środek Stanu Wojennego i nic nie wskazuje na to, by coś miało się zmienić. Jednak nadzieja umiera ostatnia. Twoim zadaniem będzie odnalezienie nielegalnego punktu wydruku ulotek antyrządowych, wykonanie ich i kolportacja.

Uważaj, na mieście roi się od ZOMO, SB i najróżniejszych postaci z minionej epoki!


czas trwania:
2-4h
zamów:
wroclaw@cityadventure.pl

(+48) 511 048 448


Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej...