Language

Gry miejskie Wrocław

 

Odkryj miasto czterech kultur i niesamowitych historii sięgających X w. Nasze gry miejskie pozwolą Ci w interaktywny sposób przeskoczyć przez najróżniejsze etapy w historii Wrocławia. Zbierz ekipę i wypróbuj oryginalny sposób na team building!

 

Na Ostrowie Tumskim cofniesz się do średniowiecznych początków miasta, w dzielnicy 4 wyznań odnajdziesz ukrytą synagogę, w dawnym spotkasz kata, a w Spiżu zasmakujesz najlepszego piwa warzonego na miejscu. Poszukasz także słynnych krasnali. To tylko niektóre zadania, które czekają na Ciebie we Wrocławiu... Zapraszamy do gry!

 


„Misja Wrocław”

PRZEMIERZASZ NAJATRAKCYJNIEJSZE MIEJSCA WROCŁAWIA W POSZUKIWANIU PRZYGODY

W obrębie okolonym miejską fosą i wijącą się Odrą zajrzysz na dziedziniec Synagogi pod Białym Bocianem, a następnie za winklem przeskoczysz w czasy PRL i rozwiążesz quiz w Galerii Neonów, by następnie wesprzeć Pomarańczową Alternatywę. Odwiedzisz ulicę Jatki, gdzie czekać będzie na Ciebie zadanie manualne, a w dawnym więzieniu staniesz oko w oko z katem.

Jaś i Małgosia czekać będą na Ciebie niezmiennie w tym samym miejscu, podobnie jak wrocławskie krasnale. Mapy w dłoń i do dzieła!


czas trwania:
2-4h
minimalna ilość graczy:
10-15
zamów:
wroclaw@cityadventure.pl

„Złoto Wrocławia”

WYRUSZASZ W DETEKTYWISTYCZNĄ
PODRÓŻ W CZASIE

S próbuj rozwiązać jedną z największych zagadek w historii Polski! Pod koniec 1944 r. lub na początku 1945 r., gdy front wschodni zbliżał się do Wrocławia, 7 ton depozytów z wrocławskiego banku zostało zabranych i wywiezionych. Podobno wszystko odjechało Złotym Pociągiem, ale czy na pewno?

Przed wejściem do Ossolineum spotkasz archeologa, który naprowadzi Cię na właściwy trop, w jednym z zaułków porozmawiasz z miejscowym cwaniakiem, zasięgniesz też języka w lokalnej karczmie. Podążaj za wskazówkami!


czas trwania:
2-4h
minimalna ilość graczy:
10-15
zamów:
wroclaw@cityadventure.pl

 

„Odkryj i-Wrocław”

W NOWOCZESNY, INTERAKTYWNY SPOSÓB!

 
 

Gry miejskie: pomysł na spędzenie czasu ze znajomymi, dobra zabawa i efektywny team building! >
Odkryj Wrocław przez gry miejskie

Gry miejskie we Wrocławiu to ekscytująca przygoda, która pozwala uczestnikom na interaktywne poznawanie miasta, a zarazem stanowią doskonałą platformę do rozwijania kluczowych umiejętności w grupie. Przez wspólną zabawę i rywalizację uczestnicy doskonalą zdolności komunikacyjne, strategiczne myślenie oraz umiejętność pracy w zespole.
Gra miejska to nie tylko intelektualne wyzwanie, ale i fizyczna aktywność, która zwiększa zaangażowanie i motywację uczestników. Korzystając z zasobów miasta Wrocław, gry miejskie przekształcają jego przestrzeń w interaktywny teren gry, co sprzyja budowaniu wspomnień i pozytywnych doświadczeń, jednocześnie wzmacniając ducha zespołowego i kooperacyjnego.

 


Stwórz zespół za pomocą team building we Wrocławiu


Team building we Wrocławiu to proces niezbędny dla firm z tych okolic, poszukujących skutecznych metod na poprawę dynamiki zespołowej i zwiększenie produktywności. Zajęcia team buildingowe pozwalają na zbudowanie atmosfery zaufania i współpracy, które są kluczowe dla osiągnięcia celów organizacyjnych. We Wrocławiu działania team buildingowe mogą przybierać różne formy, od warsztatów, przez wyzwania intelektualne, aż po aktywne gry miejskie.
Takie podejście pozwala na wykorzystanie unikalnych talentów każdego pracownika, promuje lepszą komunikację i pozwala na efektywniejsze zarządzanie konfliktami. Regularnie stosowany team building przekłada się na budowanie silnej kultury korporacyjnej, gdzie pracownicy czują się wartościowi i są bardziej zaangażowani w realizację wspólnych przedsięwzięć. Włącz team building we Wrocławiu w swoje działania integracyjne i zapisz swój team na jedną z naszych miejskich gier!

Dawaj z nami na spacer! Organizujemy również wycieczki z przewodnikiem po Wrocławiu – dla grup poniżej i powyżej 10 osób oraz gry miejskie dla dzieci i młodzieży „Tajemnice Wrocławia”. A gdyby zaszła taka potrzeba… piszemy dedykowane scenariusze gier miejskich i realizujemy je, by uczynić team building jeszcze bardziej atrakcyjnym. Chętnie zmierzymy się z każdym pomysłem!

 

Skontaktuj się z nami

(+48) 511 048 448


 
 

     
    Call Now Button