Language

Gry miejskie Łódź

 

Wejdź do Łodzi i odkryj trzecie miasto Polski, które z „Ziemi Obiecanej” przemysłu stało się mekką designerów i filmowców.

W trakcie gry miejskiej przemierzysz morze łódzkich kontrastów i szlaki czterech kultur, które od 200 lat tworzą duszę miasta.

Zapraszamy do zabawy znajomych, a także firmy – nasze gry miejskie to doskonały sposób na skuteczny i atrakcyjny team building.

 
 
 


„Wejdź do Łodzi”

WYRUSZASZ W PODRÓŻ DO ZIEMI
OBIECANEJ POLSKIEGO PRZEMYSŁU

D otrzyj do źródeł Łodzi, gdzie przed 200 laty narodziła się jej przemysłowa potęga. Poczuj klimat „Ziemi Obiecanej” Reymonta, napisz wiersz z Tuwimem, zagraj z Izraelem Poznańskim i namaluj łódzki pejzaż z Behrmanem. Przemierzając Pietrynę i ulice Śródmieścia czy to pieszo, czy to rikszą, spotkaj wiele znakomitych postaci m.in. słynnego designera, tkacza i robotniczych rewolucjonistów. Łódzka Aleja Gwiazd oczaruje Cię i zachwyci, podobnie jak miejscowe specjały!


czas trwania:
2-4h
minimalna ilość graczy:
10-15
zamów:
lodz@cityadventure.pl


„Witaj w HollyŁódź!”

EKSPLORUJESZ KSIĘŻY MŁYN
I OKOLICE ŁÓDZKIEJ FILMÓWKI

B awełna, fabryki, famuły i cały kompleks przemysłu włókienniczego wraz z osiedlem mieszkalnym… Księży Młyn to fascynujące miejsce! Na dodatek położone w pobliżu Łódzkiej Szkoły Filmowej. Skocz w tamtą okolicę, dołącz do artystycznych wybryków studentów, ułóż biznesplan z Karolem Scheiblerem i zaśpiewaj z Misiem Uszatkiem. Pokrzepisz się w lokalnej kawiarni i wyruszysz dalej, by wykonać fotomisję!


czas trwania:
2-4h
minimalna ilość graczy:
10-15
zamów:
lodz@cityadventure.pl

 

„Odkryj i-Łódź”

WCHODZISZ DO GRY Z ZADANIAMI NA iPADZIE

 
 

Team building czy dobra zabawa? U nas idą w parze!

Z przyjemnością organizujemy w Łodzi gry miejskie na indywidualne życzenie – oparte o inny, dowolny scenariusz. Dla nas nie ma granic możliwości! Nieważne, czy Twoim celem jest team building, czy zależy Ci jedynie na dobrej zabawie – nasze gry miejskie to świetny wybór w obu przypadkach!

 
 

Skontaktuj się z nami

(+48) 511 048 448


 
 

 
Call Now Button